Bun venit pe site-ul VAȚA DE JOS!

Strategia de Dezvoltare Locală pe perioada 2021-2027

14 decembrie 2021

În contextul elaborării Strategiei de Dezvoltare Locală pe perioada 2021-2027, Primaria Comunei Vața de Jos deruleaza un sondaj în vederea consultarii opiniei publice cu privire la principalele nevoi si soluții pentru comunitatea noastră.
Răspunsurile la întrebările din chestionar, vor influenţa deciziile cu privire la proiectele care vor fi dezvoltate în următorii ani în comuna Vața de Jos.
Vă invităm să completați chestionarul și să–l distribuiți mai departe.
Implicarea dumneavoastră contează!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeLafPmf4vtfYsZYaHkeZu2IpM3Vvsfd9NJ4vfXAaifCy0FzA/viewform

Last modified: 14 decembrie 2021

Comments are closed.

Acest site foloseşte cookies. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close